Bizimle iletişime geçin

0532 131 36 36


Sizinle en yakın zamanda iletişime geçebilmemiz için lütfen formu doldurunuz.
Bize Ulaşın!

Her saat yaşayan bir kule

1. Etap Hemen Teslim Avantajıyla!

2. Etap % 30 peşinatla şimdi satışta!

İkon Tower’ın yüksek güvenlikli standartlarıyla aileniz
her zaman güvende içiniz her zaman huzurlu.

Lüksün ve konforun

BİRLEŞTİĞİ BİR YER

DÜŞÜNÜN

İkon Tower projesi, inşaat sektöründe edindiğim 30 yıllık tecrübe ve deneyimlerimin sonucunda Özemeksan İnşaat kalitesiyle beraber, eşsiz bir yatırım değeri olarak sizlere sunuyoruz. Modern tasarımın ince bir süzgeçten geçtiği, ferah yaşam anlayışı benimsediğimiz İkon Tower projesi ile yatırımcımıza sahip olmayı hayal ettiği kaliteyi Özemeksan İnşaat olarak, amaç edinerek çıtayı daha yukarıya taşıyoruz. Bugüne kadar üretmiş olduğumuz İkon Bayraklı, Megaron, Şehrin Evleri, İkon Loft, Forum Villalar gibi birçok projemizde şehrin gelişen bölgelerini fark edip yatırımcılarımızı doğru yatırım alanlarına yönlendirdik. İKON TOWER projemizi ekibimle tasarlarken İzmir için katma değer yaratacağına ve yeni bir soluk getireceğine inanarak yola çıktık. Tüm bu unsurlar bir araya geldiğinde lokasyonu ve kalitesiyle daha iyisini isteyenler için, İzmir’ e yeni bir adres oluşturacağına inandığımız İKON TOWER’ da sizlerle görüşmek dileğiyle..

 

Yönetim Kurulu Başkanı
Binali ÖZBAYKIZ

MERKEZİ KONUM

BORNOVA


Her ayrıntısı özel tasarlanmış cephe mimarisi ve
tamamı konuttan oluşan özel daire seçenekleri ile çok
yakında satışa açılıyor.

MODERN

Hayattan beklentisi yüksek olanlar için tasarlanmış
İkon TOWER İzmir’in en önemli merkez noktası olan
Bornova‘da yükseliyor.

MODERN MİMARİ

Günümüzün modern konut anlayışıyla temelleri atıldı… Daha sade, özgün, lüks ve kullanışlı… Endüstriyel malzemeler ile doğal malzemelerin harmanlanması, İkon Tower yaşam alanlarına çağdaş bir duruş katıyor.

KATALOG

İkon Tower bir Özemeksan Projesidir.

Deniz ve şehir manzarasına sahip bu özel projedeki yerinizi ayırtmak ve fiyat avantajlarından yararlanmak için formumuzu doldurarak kaydınızı bırakabilirsiniz.

SATIŞ OFİSİ

0 532 131 36 36

0 232 348 95 95

ÖN TALEP FORMU